Kontakta oss gärna om du undrar något.
Vi erbjuder även kabinprodukter för professionellt bruk för hudterapeuter och spa.

Mette Picaut, VD och grundare

Postadress

Mette Picaut AB
Furubergsvägen 3
429 41 Särö

info@mettepicaut.se

Kontakt

VD & Grundare
Mette Picaut
mette@mettepicaut.se

COO Head of Operations
Eric Picaut
eric@mettepicaut.se
0709 – 74 18 71

Sälj & Kundutvecklare – Region Västra Sverige & Norge
Christel Söderstedt Johansson
christel@mettepicaut.se
0709 – 74 18 75

Sälj & Kundutvecklare – Region Mellansverige
Marie Thunell
marie@mettepicaut.se
0709 – 74 18 65

Sälj & Kundutvecklare – Region Skåne
Jessica Andersson
jessica@mettepicaut.se
0707 – 76 88 32

Sälj & Kundutvecklare – Region Stockholm med omnejd
Verona Öström
verona@mettepicaut.se
0735 – 14 26 17